HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Proč si mám koupit nábytek u Polodny

Když zadáte na internetu „e-shop s nábytkem“, jen Google vám najde téměř 11 000 000 odkazů. Opravdu jedenáct milionů, v žádné nule navíc jsme se nesekli. A tak se vůbec nedivíme, že se zákazník může lehce ztrácet. Padají otázky, proč tam a ne tady…

Rozhodli jsme se, že vám zrekapitulujeme, proč vybírat nábytek zrovna u nás.

Vybavíme moderní dům i starou chalupu

Nábytek Polodna se odjakživa snaží nepodléhat aktuálním trendům, nespoléhat se jen na to, co je zrovna in, a proto u nás najdete všemožné styly, designy a barvy. Pokud hledáte moderní sedačku, OK. Jestli potřebujete levnou kuchyň na chatu, OK. A jestli jste se konečně rozhodli, že tu starou obývákovou stěnu vyměníte za krásnou sestavu, tak co myslíte? Zase jasná věc. Snažíme se mít nábytek pro každého, levnější i dražší, nábytek do bytu i do kanceláře. Nábytek pro zamilovanou dvojici, ale i vlka samotáře.

Vedle e-shopu máme i kamennou prodejnu

Nejsme jen online adresa www.nabytek-polodna.cz. Jsme především, a hlavně lidé, kteří prodávají nábytek, a když budete chtít, udělá nám velkou radost, zavítáte-li k nám na prodejnu. Najdete nás v Jihlavě a kromě neděle můžete přijet každý den. Na 700 m2 toho k občíhnutí objevíte přece jen už docela dost.

Baví nás to

A tak si myslíme, že to na nás jde poznat a že to vnímají i zákazníci. Pokud dojde na nějaké reklamace, řešíme je. Spoustu zajímavých informací vám přinášíme tady na blogu, no a pokud byste přece jen potřebovali konzultaci, rádi se s vámi o vašich přáních a nákupních záměrech pobavíme.

Dobírka

Když si objednáte nábytek na našem e-shopu, nemusíte ihned platit všechno kartou. V klidu zaplatíte, až vám zboží v pořádku přivezeme na dobírku. Možná vám to přijde jako samozřejmost, ale věřte, že ne všude to tak je.

Dopravujeme po celé České republice

Ať si vyberete nábytek do obýváku, nábytek do koupelny, postele do ložnice nebo palandu pro děti, ať si u nás vyberete a koupíte zkrátka cokoliv, dopravíme vám to zadarmo, pokud se přizpůsobíte dopravci. Od Aše až po Žamberk. Dopravíme vám objednané zboží bezplatně i v případě, že stojí třeba tisícovku. Výše objednávky nemá vliv na cenu dopravy, ale může se mírně prodloužit termín dodání. A jak na Slovensko? Tam jsou některé lokality zpoplatněny. Mrkněte na web. A v některých případech dopravujeme i o víkendech, to je ale vždycky na domluvě, a za poplatek.

Chcete to dnes ještě trochu odlehčit?
Tak si přečtěte třeba o tom, proč se chlap a ženská při výběru sedačky obvykle pohádají.

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard