HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Proč se muž a žena při výběru nové sedačky zaručeně pohádají?

sedačka

Než se z těch všech informací posadíte na zadek, musíte mít nejdřív na co. Na sedačku nebo gauč. Na pohovku, lenošku, otoman. Zkrátka a dobře, vítejte v obýváku, který se chystáte zařizovat, a kde má vždycky kralovat nějaké přívětivé místo. Kde spolu žijete, odpočíváte, kde si hovíte. Kde si dáváte dvacet po obědě. Protože zrovna dnes jste měli fakt dobrý vepřoknedlozelo.

Čím to ale je, že když spolu vybírá novou sedací soupravu pár, většinou se u toho nepohodne? Že to pak v obchodě s nábytkem vypadá jako u prvního stání? Samozřejmě, tohle maličko přeháníme, a tak bez obav čtěte dál.

Ono zdá se, že ačkoli je společné zabydlování veskrze úžasná a romantická záležitost, vaše budoucí sedací souprava si o tom myslí svoje. A potřebuje si své majitele nejprve trochu otestovat.  Naštěstí však každá kvalitní sedačka něco vydrží.

 

To příroda to tak zařídila, že se u výběru sedací soupravy většinou pohádáte. Protože o to radši na ní pak spolu budete sedět

Vážně. I takovou poměrně pragmatickou situaci, jakou je výběr nové sedací soupravy, ovlivňuje příroda. A dost nám do toho s prominutím kecá. Asi nejvíce je to slyšet ve chvíli, kdy spolu zařizují a vybírají oba dva. Muž a žena. To je totiž příroda ve svém živlu. 

Takhle důmyslně to vykoumala, když rozdělila lidský mozek na pravou a levou hemisféru. Zatímco levou hemisféru používají během přemýšlení hlavně muži a je to hemisféra logiky, přímočarosti a jasného rozhodování, pravá je plně v moci ženského přemýšlení. A panečku, to je jízda! To jsou emoce, pocity, intuice, představivost, fantazie.

Takové dva přemýšlivé světy, když se spolu setkají ve chvíli, kdy stojí v obchodě před nabídkou gaučů a sedacích souprav, přináší nejednu výměnu názorů. Ženy vybírají podle pocitů všechno. Barvu sedačky, tvar sedačky, a dokonce i její umístění. Tohle všechno ovlivňují emoce a ženina silně vyvinutá schopnost kombinovat a tvořit. V podstatě stačí, aby se špatně vyspala, a v obchodě s nábytkem přestane platit všechno, co jste spolu ještě večer domluvili.

Ale chlap, tak ten jde rovnou k věci. Gauč bude šedý, rozkládací, bez polštářů všude kolem, a navíc to bude gauč rohový. Hotovo. Takhle to řekl včera a takhle to platí i dnes. Příroda to prostě strašně krásně vymyslela, když nám mozek rozpůlila, protože hned je u výběru sedacích souprav větší sranda. A je nad čím přemýšlet. V obchodě i doma.

 

sedačka

Rohová sedací souprava ONEGA je nyní v akci na www.nabytekpolodna.cz

 

Ženy jsou naprogramovány pro lepší komunikaci, a tak se nakonec vždycky domluvíme i na sedačce

Máme to naštěstí na tom světě dáno i tak, že ženy dokážou mnohem lépe komunikovat. Což je ten nejlepší předpoklad k tomu, aby spolu oba nakonec sedací soupravu dobře vybrali. Muži jsou oproti ženám víc soustředění na splnění úkolu. Na jeho rychlé vyřešení. Dovedou se mnohem lépe vyznat v prostoru, dokážou si to v hlavě okamžitě promítnout už v momentě, kdy žena teprve řeší, jestli červená sedačka, nebo ta se vzorem. Chlap už dávno ví, že je to jedno, protože tahle konkrétní, kterou by chtěla, se tam prostě nevejde. A takhle bychom mohli pokračovat.

Co na to vlastně říct? Vždyť na přírodu a věci, které máme od ní dány, jsme i v Nábytku Polodna krátcí. Ale…

Na druhou stranu jsme toho za ty roky zažili už tolik, že dokážeme poradit s výběrem jakékoli sedací soupravy. A jen tak nějaký požadavek nás nezaskočí. O tom svědčí náš e-shop plný sedaček i velký výběr přímo na prodejně.
 

 

 

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard