HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Zařizujete si vaše první bydlení?

Kvalitní nábytek nemusí stát velké peníze! Stačí jen vědět, co hledat.

Stěhování do nového bytu nebo domu je vždy radostná událost. Provází ji ale i starosti. Zařídit nové bydlení vkusně, prakticky a za dobrou cenu se může jevit jako těžký úkol. Na trhu přitom najdete i kvalitní nábytek, který nestojí mnoho peněz.

Obývák je hlavní tváří bytu

Obývací pokoj bývá centrem všeho dění. Výběr nábytku zde nesmíte podcenit, jde totiž o reprezentativní prostor. Obývák neslouží jen domácím ale i hostům, kteří si na jeho základě tvoří celkový dojem z vašeho obydlí. Nábytek do obýváku musí navíc být nejen pohodlný a praktický.

sedačka

Pohodlná sedací souprava či křesla jsou naprostý základ, bez něhož se těžko obejdete. Myslete hlavně na dostatečné rozměry, aby se na sedačku vešla celá rodina. Důležitá je celková šířka, odolný materiál amožnost rozložení na lůžko pro případné hosty. Kvalitní velká sedací souprava s vyhovujícími parametry ale nemusí být drahá. Jako příklad můžeme uvést například sedací soupravu Fest v ceně lehce přes dvacet tisíc korun.

Zůstat pouze u tohoto ovšem nemůžeme, kromě sedací soupravy budete do obývacího pokoje potřebovat i další nábytek. Ten dotváří design pokoje a hlavně slouží k uložení nejrůznějších předmětů výstavě rodinných fotografií či různých ocenění, které chcete mít neustále na očích. V mnoha případech nábytek stále slouží i jako místo pro rozmístění televize či jiné audiovizuální techniky.

 

obývací pokojAktuální trend preferuje univerzální a moderní nábytkové sestavy, které kombinují klasickou TV komodu a oddělené police nebo vitríny. Na rozdíl od klasických mohutných stěn vytváří v místnosti dojem velmi vzdušného a elegantně řešeného prostoru. Hitem je kombinace lesku a imitace přírodního dřeva, jež zapadá zejména do moderního designu nových bytů a domů. Univerzální nábytkové sestavy tohoto typu lze sehnat již kolem deseti tisíc korun. Naším horkým favoritem je sestava Bergen. Nabízí atraktivní design v příjemném barevném dekoru dub Artisan / bílý lesk s úložným prostorem pod TV a samostatnou policí na stěně.

 

 

Moderní kuchyňské linky kombinují nadčasový design s ergonomií

kuchyň

Kuchyně již dávno přestala plnit ryze technickou funkci. Zejména v menších bytech jde o místo důležité minimálně stejně jako obývák. V kuchyni se nejen vaří, řeší se tu i důležité rodinné záležitosti.

Prostředí této místnosti tak musí vytvářet příjemnou atmosféru a zároveň stále zůstat kuchyní s dostatkem místa pro uložení nádobí a praktické rozmístění spotřebičů. V ideálním

případě má nábytek v kuchyni vypadat nadčasově a sloužit mnoho let ku spokojenosti pánů domu.

Ne každý si ovšem může dovolit drahé kuchyně na míru, které dobře řeší zejména organizační stránku kuchyňského prostoru. Nábytkářský trh ale naštěstí již dostatečně pokročil, což se projevuje i na dobré úrovni sériově vyráběných kuchyní. V cenové kategorii kolem sedmnácti tisíc můžete narazit na šikovně řešené a odolné linky.

Aktuálně v této kategorii exceluje kuchyňská linka Artisan, která patří mezi nejlepší moderní kuchyňské linky do 20 tisíc. Vyniká zejména kvalitou skříněk s tichým a plynulým otevíráním/zavíráním.

Ložnice musí vynikat čistotou prostoru

Absolutně komfortní prostředí pro dokonalý spánek je priorita při plánování ložnice. Specialisté doporučují volit nábytek a vybavení v uklidňujících barevných tónech, které dopomáhají k plnému uvolnění a relaxaci. Postel je třeba vybírat spíše větší a dostatečně robustní aby po čase nezačala vydávat nepříjemné skřípání. Nábytek v ložnici je samozřejmě věcí osobního vkusu. Bez nočního stolku a úložných prostor se ovšem prakticky neobejdete. Úložný prostor tak raději plánujte s rezervou. Oblečení a další předměty musí mít vždy místo. Jenom tak se vám podaří udržet ložnici dokonale uklizenou a připravenou k nerušenému odpočinku.

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard