HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Zařizujete dětský pokoj? Přinášíme tipy, jaký nábytek vybrat

Dětský pokoj je soukromé místo vašich dětí. Je to pokoj, kde rostou, hrají si, učí se a objevují nové dovednosti. Tady by se měly cítit vždy dobře, útulně, příjemně, bezpečně. Zařízení by mělo odpovídat nejen věku dítěte, ale i pohlaví. Je totiž více než zřejmé, že holčičce nakoupíte nábytek v jiném designu a barvách než malému klukovi. Rozdíl je tak většinou patrný na první pohled. Už na prahu dveří vidíte, u koho máte čest strávit čas.
 
Nábytek do dětského pokoje
 
Jaká jsou kritéria u výběru nábytku do dětského pokoje? Ty si každý musí stanovit sám. Nejsou na to normy, ani tabulky. Jednoduše vycházejte ze svých potřeb. Spávají u vás kamarádi, je dítě náměsíčné, kolik hraček a oblečení potřebuje uložit, je to sportovec?
 
Určitě je lepší ale myslet už do budoucnosti a raději nakoupit takové vybavení, které bude mít váš syn či dcera po celá studijní léta. Pokud vás však finance netrápí a chcete svým dětem splnit přání, můžete jim vytvořit z jejich dětského pokoje místo snů. Vymalovat stěny, nakoupit dekorace a nábytek a vše stylizovat do nějaké podoby. U holek to bývá zámecký pokoj pro princeznu, kluci zase milují hasiče nebo fotbalisty.
 
Co nesmí chybět
 
Mnoho výrobců poskytuje celé sety nábytku, které k sobě dokonale pasují nebo si pokoj vybavíte jednotlivými kousky z dané kolekce, které můžete i vzájemně propojovat. Také bude dobře vypadat, pokud zkombinujete nové kusy s repasovanými. Takže se nebojte obnovit komodu z půdy nebo noční stolek po babičce. Dodá to pokoji charakter.
 
Každé dítě by tak mělo mít kde spát, psát a mít si kam uložit věci. Tedy nesmí chybět postel, stůl s židlí a skříň. Vše ostatní je příjemný bonus. Neopomeňte ani pořádné osvětlení.
 
Nábytek by měl být hravý a kvalitní s dlouhou životností
 
  • Krásný dětský pokoj můžete vytvořit s kolekcí Teeny, která je vhodná jak pro dívku, tak pro chlapce. Bílošedá barva je stálicí již několik let a dá se vhodně doplnit prakticky jakoukoliv barvou.
  • Pokud vás však láká představa vícebarevného nábytku s tímto Tenus nábytkem nešlápnete vedle. Je jak v dekoru růžové, tak tyrkysové. Velmi vhodná kolekce do pokoje smíšeného pohlaví. Pokud tedy máte doma holku i kluka, lze jim barevně vyladit pokoj a opticky jej třeba rozdělit na dvě stejné poloviny.
  • Jestliže vaše dítě již odrostlo batolecímu i předškolnímu věku, nejspíš je na čase mu pokoj předělat. Studentské vybavení najdete jak v kolekci Arca, který kopíruje skandinávský styl, tak i Memone, který je spíše venkovského rázu.
 
Rada na závěr
 
Než se pustíte do objednávky, pořádně si danou místnost poměřte a na papíře rozvrhněte umístění jednotlivých kousků vybavení. Vše musí vlézt tak, aby bylo v pokoji stále dost místa na hraní, odpočinek i na pohyb.
 
 
1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard