HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Vybavení dětského a studentského pokoje

Jakmile začne škola, dětem nastane plnění určitých povinností. K tomu potřebují soukromí a dostatečný prostor. Správné vybavení dětského pokoje je stěžejní.
 
Školáci potřebují dostatečný prostor na vzdělávání

dětský pokoj

 
Ještě dříve, než děti vykročí do nového školního roku, je třeba pouvažovat o tom, že je pomalu nutností jim přizpůsobit dětské a studentské pokoje podle potřeby. Jižprvňáček potřebuje mít vlastní zázemí, kde se bude cítit dobře a pohodlně při psaní domácích úkolů. Pokud ho bude ještě navíc pracovní prostor motivovat k další činnosti, poté je to jen dobře.
 
Bez pracovního stolu to rozhodně nepůjde
 
Pokud nechceme každý rok měnit stůl, tak rozhodně bude nejlepší zvolit variantu rostoucího stolu, který se může postupně upravovat. Je tudíž naprosto vhodnou součástí dětských a studentských pokojů. Psací stůl by měl být odpovídající výšky, dostatečně prostorný, aby se na něj vešly nejen školní pomůcky, ale i další školní potřeby. Neměla by chybět lampička a bohužel v dnešní době se děti neobejdou ani bez počítače.
 
Výhody rostoucích stolů:
  • Dají se přizpůsobit výškově, navíc stůl lze různě polohovat.
  • Pracovní deska má dokonce funkci pro optimální úhel při psaní nebo kreslení.
  • U některých modelů jsou praktické zásuvky na odkládání věcí a praktické žlábky na psací potřeby.
  • Nabídka stolů je v různých dekorech a lze k nim dokoupit praktické kontejnery na kolečkách, které usnadní manipulaci.
 
dětský pokojStůl bez židle by nebyl moc praktický, ale není problém se mu tak trochu přizpůsobit. Ideální je pořídit kvalitní rostoucí židli, s kterou si poradí jak malí školáci, tak studenti. Jedná se o moderní výrobek od českého výrobce, který je vyrobený ze zdravotně nezávadného materiálu, kterým je masivní vrstvené dřevo. To je jistou zárukou nosnosti a stability. Sedátko i podložku pod nohy lze polohovat podle výšky dítěte. Opět jsou rostoucí židle v bohaté nabídce různých barev a dekorů.
 
Knihovničky, komody a skříňky
 
Rozhodně v dětském a studentském pokoji nesmí chybět další odkládací prostor. Ten uschová oblečení, knihy, další pomůcky a možná i nějaké tajné dárky. Český výrobce nabízí skutečně velkou variabilitu barevných dekorů různých skříněk, což se dá vhodně kombinovat s ostatními prvky v místnosti. Nechybí samozřejmě ani různé velikosti a provedení jednotlivých skříněk. Ovšem co je skutečně velkým bonusem, je to, že zakoupený nábytek není potřeba montovat podle přiloženého návodu, jelikož vše je dodáváno ve smontovaném stavu. Tudíž lze rovnou postavit na určené místo a je možnost ihned používat. Tomu se říká ideální nákup nábytku.
 
 
1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard