HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Spolupracujeme s interiérovým studiem BD Interiéry

Chystáte se zařídit nový byt, či dům, nebo vás již nebaví dívat se na staré vybavení? Někteří mají vzorený cit pro práci s interiérem. Jiní tápou a neví si rady. Pokud patříte k těm, kteří chtějí mít svůj domov zařízený funkčně a vkusně, ale nevíte jak realizaci pojmout, či nemáte čas probírat se nekonečnou nabídkou zboží, je tento článek pro vás.

         interiér interiér

 

Spolupráce s designérem již není jen pro vyvolené

interiér

Žijeme v době, kdy je kvalitní design dostupný široké veřejnosti a ne pouze jen movitějším občanům. Na trhu je dostupná široká škála zboží, barev a materiálů, až z toho oči přecházejí. To však s sebou nese přehlcení informacemi a často se stane, že nakonec nevíme, co si máme vybrat, nebo jak nábytek, barvy a materiály kombinovat tak, aby byl prostor stále funkční a zároveň hezký. V tento moment je vhodné začít uvažovat o spolupráci s interiérovým studiem. Ušetří vám to nejen čas, ale i peníze.

Designér zpracuje vaše přání a poskládá návrh interiéru dle rozpočtu, speciálních požadavků a s ohledem na prostor. Tím se můžete vyhnout situaci, že unáhleně zakoupíte příliš drahý kus nábytku, který je v závěru nevyhovující a důležité kusy nábytku, jako jsou například postel s matracemi, či sedací souprava, zakoupíte nekvalitní a brzy je musíte měnit. A to se ve výsledku pěkně prodraží.

Designéři dokáží myslet do budoucna. Tím předcházejí různým komplikacím, které mohou při vybavování, či rekonstrukci interiéru nastat. Zároveň na designéra přenesete práci s hledáním vhodného vybavení. Výsledkem spolupráce s interiérovým studiem by měl být interiér, ve kterém se cítíte příjemně, bude vám sloužit dlouho a neutratíte víc, než kolik si můžete dovolit.


Studio BD Interiéry

Pokud jste z Jihlavy, či okolí, jistě vás zaujme informace, že Nábytek Polodna úzce spolupracuje s jihlavským studiem BD Interiéry, které sídlí hned vedle nás na adrese  Havlíčkova 58. BD Interiéry se zabývají navrhováním bytových interiérů již mnoho let a mají bohaté zkušenosti s realizací koupelen, kuchyní, obýváků, pracoven, dětských  pokojů a ložnic, ale například i restaurací, obchodů a wellness studií.
Nábytek Polodna poskytuje studiu možnost nákupu kvalitních sedacích souprav a dalšího nábytku do obývacího pokoje, ložnic a dětských pokojů, nebo například i do  koupelny za zvýhodněné ceny. Ve spolupráci tak vznikají svěží interiéry s kvalitním a funkčním nábytkem. Každý si přeje mít domov podle svých představ. Proč si jej nedopřát!

 

interiér

Pokud vás nabídka spolupráce s designovým studiem zaujala a chcete vědět víc, neváhejte nás kontaktovat, nebo se můžete přijít podívat na již zmíněnou adresu Havlíčkova 58.

 

 

 

Váš tým Nábytek Polodna

 

 

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard