HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Přírodní moderní nábytek z masivu

nábytekPokud jde o zařizování bytu, ve většině případů se řídíme tím, jak dlouho nábytek vydrží a zda se nám bude esteticky hodit do našeho interiéru. Pokud hledáte moderní nábytek– ale zároveň nábytek, který je kvalitní a vydrží Vám spoustu let jako nové, tak jste na našem e-shopu správně! Nově u nás totiž naleznete nábytek z kvalitního masivního materiálu, který nikdy nevyjde z trendu!

 

Materiál, který nás nikdy nezklame

Dřevo bylo vždy výjimečný materiál, který se nikdy nebude dát nahradit umělohmotným materiálem. Dřevěné výrobky budou mít také vždy kouzlo a jemný nádech přírody. Masivní nábytek je vždy zpracován z nejkvalitnějších kusů dřeva, které nám zaručí, že se postel z masivu nerozloží ani po tom, co si děti usmyslí, že je skvělý nápad skákat po posteli a radovat se z toho, jak vysoko dokáží vyskočit – umíme si to všichni živě představit! 

 

Masivní nábytek a jeho vlastnosti a estetičnost

Nábytek z masivu lze také skvěle kombinovat v jakémkoliv stylu bydlení a kvalitní kus nábytku zaujme každého, kdo se ocitne v jeho blízkosti. Mimo faktu, že je masivní nábytek neskutečně odolný musíme vzít v úvahu i fakt, že se z nábytku z masivu neuvolňují žádné škodlivé látky jako například z umělé hmoty. Čímž dojdeme k tomu, že masivní nábytek je vždy jedinečnou součástí interiéru a zároveň budeme vědět, že jakýkoliv nábytek z masivu má unikátní dlouhou životnost. Není divu, že si nábytek z masivu vychvalují především starší generace, které na kvalitní nábytek z dílny našich poctivých truhlářů nemůžou vynachválit.

 

Kvalitní spánek ovlivňuje i volba správné postele 

Určitě se všichni shodneme na tom, že nedílnou součástí našeho každodenního života je spánek. Spánek je samozřejmě pro každého člověka nesmírně důležité, strávíme jim třetinu dne – to však pro nás není nic nového. Je ale také nesmírně důležité správně vybrat matraci a kvalitní postel, která se nám nerozpadne do pár měsíců, a nebudeme se bát každý den o to, aby se nohy postele nezačaly rozjíždět do všech koutů místnosti. 

postel   komoda

 

Postel z masivního bukového dřeva nově na našem e-shopu

Rádi bychom Vám představili náš nově vystavený nábytek právě z masivu od výrobce Drewmax, který se specializuje na výrobu kvalitního nábytku především z borovicového a bukového dřeva. Pokud si chcete dopřát kvalitní nábytek a především postel, která Vás ohromí jak elegantním vzhledem, tak zpracováním - tak v tom případě Vám můžeme doporučit postel z masivu  LK189 Buk, ke kterému je možnost zakoupit i noční stolky, které jsou vyrobené. Barva postele z masivního buku je buď přírodní anebo je možné postel objednat v jiných barevných variantách a je samozřejmě také možné si zvolit velikost postele – informace o velikostech a barevných kombinacích naleznete na výše zmíněném odkazu, který Vám nabídne veškeré konkrétní informace, které budete potřebovat vědět!   

Doufáme, že Vás nábytek z masivního materiálu nadchnul stejně, jako nás!

Váš tým Nábytek Polodna!

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard