HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Pracovna a studovna musí vybízet k soustředění

V dnešní době je čím dál běžnější pracovat z domova. Pro kvalitní práci však není možné řešit povinnosti od gauče, či jídelního stolu. Aby jste se na práci dobře soustředili, je nutné mít prostor k práci určený, kde neděláte nic jiného a neruší vás jiné domácí povinnosti. Nejinak jsou na tom i pracovní koutky pro studenty, kteří se učí na zkoušky, píší seminární práce či píší závěrečné bakalářské a magisterské práce.

Domácí pracovna, či studovna nemusí mít vlastní pokoj. Stačí koutek v obýváku, nebo v ložnici, který bude věnován pouze tomuto účelu. Stabilní stůl, dostatek úložných prostor na dokumenty a kvalitní židle bohatě postačí. Pokud však obýváte velkorysý prostor a můžete pracovně obětovat celý pokoj, máme pro vás několik tipů jak na to.


I s malým prostorem se dá udělat hodně muziky
Trávíte-li pracovní čas více doma, než v kanceláři, je pro vás pracovní koutek klíčovým zázemím. Pracovní koutek by měl být tvořen třemi základními kameny - stůl, židle a osvětlení. Stůl by měl mít rozměr minimálně 120 cm, pokud však rýsujete, nebo vytváříte modely, pořiďte si radši stůl větší, od 150 cm.
V našem e-shopu nabízíme širokou nabídku jak počítačových stolů, tak i stolů pracovních, které poskytují více pracovního prostoru. Naleznete u nás i rohové stoly, nebo stoly jejichž součástí je i policový díl.

Pokud ke stolu budete chtít přidat i úložný prostor, polici nebo regál, nahlédněte do našich nábytkových sestav, které obsahují nejen stůl, ale i další kusy nábytku vhodné pro ukládání dokumentů a kancelářských pomůcek. Vybrat si však můžete i ze samostatných policových dílů a regálů, které nabízíme v různých barevných provedeních a velikostech.

stůl

Druhým nepostradatelným kusem nábytku je jistě židle. Jelikož se jedná o pracovní prostor, lze předpokládat, že budete židli využívat více než pár hodin denně. Její výběr proto nepodceňujte. Jak správně vybrat židli jsme popsali již v našem starším článku. Ten byl věnován výběru židle pro školáka, princip výběru je však stejný i pro dospělého člověka.

Základní pravidla pro výběr kancelářské židle jsou: stehenní a kolenní kosti musí svírat pravý úhel, musíte dosáhnout nohama na zem a mít možnost nastavení židle tak, aby podporovala správné držení těla.

Výběr správné židle může být klíčový pro vaší pracovní pohodu, proto doporučujeme vybrat židli osobně. Předběžný výběr však můžete udělat na našem e-shopu, nebo si můžete přijít židli vyzkoušet do naší kamenné prodejny.

 

 

V neposlední řadě nepodceňte správné osvětlení. Denní světlo vytvoří nejlepší pracovní podmínky a nebude vás uspávat. Pokud však nemáte pracovní stůl poblíž oknu, zvolte takové typy žárovek, které se svou barvou vyzařovaného světla nejvíce blíží denním světlu s teplotou chromatičnosti kolem 5 000 K. Žluté světlo může mít neblahý vliv na pozornost a bude simulovat večer, tedy únavu a naopak z příliš bílého světla vás mohou bolet oči.

 

pokoj            pokoj


Když si můžete dopřát vlastní pracovní pokoj
Luxus, který by si rád dopřál každý. A pokud už máte tu možnost, proč si to neudělat příjemné. Většina z nás pracovně s někým spolupracuje, mívá schůzky, přijímá návštěvy klientů, či dodavatelů a spolupracovníků. Pracovna se tak stává i jednacím a společenským prostorem.
V průběhu pracovního nasazení je také třeba odpočívat, nabírat síly a dát hlavě čas na promyšlení si důležitých věcí. Všechny tyto funkce hravě obsadí vhodně vybraný gauč, či pohodlná křesla a konferenční stolek. Připravili jsme pro vás speciální nabídku luxusních křesel a pohovek, se kterými rozhodně neuděláte ostudu, ani kdyby vás přišel navštívit sám král. Podívejte se na naši nabídku.
Vybrat si však můžete i z naší široké nabídky sedaček a křesel.

Příjemnou pracovní atmosféru rovněž doutvoří vhodné doplňky, nedoporučujeme to však s nimi přehánět, aby zbytečně neodváděly pozornost.

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se na nás obrátit, nebo navštivte naši kamennou prodejnu na adrese Havlíčkova 58 v areálu bývalé Modety.
Budeme se na Vás těšit.

Tým Nábytek Polodna

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard