HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Spánek jako základ zdravého životního stylu

Vydatný spánek je velice důležitý pro zvládání každodenních povinností. Je to čas věnovaný odpočinku pro tělo i mysl, kteří jsou každý den zaměstnaní prací, starostí o rodinu, či plněním školních povinností. Mnoho fyzických a psychických potíží je způsobeno nedostatkem spánku. Tento fakt není radno podceňovat. Proto i výběr správné matrace, či postele vyžaduje dostatečnou péči, aby jste se ráno nebudili rozlámaní.

Jsou dva přístupy k zajištění pohodlného spánku. Buď si můžete pořídit jakoukoliv postel a do ní zvolíte vhodné rošty a matrace, nebo si pořídíte postel, která má v sobě tato prvky již integoravené. Podívejme se oběma přístupům pod pokličku.

postel postel

Postele BoxSpring
Jistě už jste o nich slyšeli. Postele BoxSpring nabízejí kombinaci pohodlné postele, úložného prostoru a dominantního kusu nábytku moderního a luxusního vzhledu. Doslova postel pro krále.
Tyto masivní postele zaručují kvalitní spánek díky stabilním korpusům z bytelného lamina. Manželská postel BOXSPRING má již integrované, velice kvalitní matrace se 4 cm paměťovou pěnou. Jedná se tak o jediný model, ke kterému nemusíte kupovat matraci zvlášť. Součástí postele je také rošt. Nemusíte tedy kupovat vše zvlášť. Na výběr je z několika provedení čalounění. Velké čelo postele zajišťuje ochranu proti průvanu, proti odření stěny za ním, lze se o něj pohodlně opřít a polštář díky němu nepadá.

křeslaMinimalistickou verzi postele BoxSpring je například Manželská postel BOXSPRING 100, která se skládá ze spodní pružinové matrace v rámu (boxspring), která slouží jako ortopedický a ventilační podklad horní matrace. Boxy se speciálními pohyblivými pružinami jsou umístěny do rámu postele tak, že zaručují dnu pod matrací komfort poddajnosti a přesnou práci s hmotností ležící osoby. Horní matraci si každý může zvolit sám dle svých preferencí. Tento typ BoxSpringu můžete rovněž pořídit v různých variantách barev i úprav čela pomocí čalounění.

Manželské postele BOXSPRING 301, BOXSPRING 504, či například BOXSPRING 505 jsou zástupci luxusnějších modelů postelí. BOXSPRING 504 vyniká funkcí polohovatelného čalouněného čela, díky kterému budete mít dostatek pohodlí i při čtení. Všechny námi nabízené postele zaujmou svým originálním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou.

Velký výběr odstínů potahových materiálů umožňuje přizpůsobení a naladění ložnice dle Vašich představ. Všechny zmíněné postele mají integrovaný rošt, je však třeba dokoupit matrace. K postelím Box Spring doporučujeme matrace VISCO ELASTIC, na které dostanete při koupi postele 25% slevu.

 


Matrace a rošty
Pokud nedisponujete dostatečným prostorem pro BoxSpring, nebo máte jiný vkus a chcete se vydat tradiční cestou, budete se jistě rozhlížet po klasických postelí, do kterých si zvolíte rošt a matraci. Výhodou je jistě možnost ušetření místa a také zvolení ideální matrace pro každého partnera zvlášť. Jediné, na co musíte dát pozor, aby byly obě matrace stejně vysoké.
Z naší nabídky si můžete vybrat postele z kvalitního lamina, nebo postele z masivu, které mají nejen delší životnost, ale rovněž působí luxusním a moderním dojmem. Po vybrání ideálního rámu postele přichází na řadu to méně viditelné, avšak pro spánek důležitější. Výběr roštu a matrace. Vezměme to od základů - od roštu.

Rošty
lehátkoRošty vybíráme dle rozměru postele a dle toho, zda budeme kupovat jednu velkou matraci, či dvě menší. V případě, že je pro vás ideální jedna velká matrace, zvolte k ní rošt DUO, který nabízíme v šířkách 120, 140, 160, 180 cm a délce 200 cm. Pokud jdete cestou dvě matrace, dva rošty, máte ihned na výběr z více možností.
Lamelový rošt Standard je díky pěti lamelám s regulací tvrdosti vhodný i pro náročnější uživatele. Díky 28 lamelám se rovnoměrně rozloží váha těla, tím se zvyšuje komfort spaní.

Pro náročnější spáče, či osoby se speciálními podmínkami na spánek nabízíme rošty s možností polohování a to hned v několika variantách. Lamelový rošt KOMFORT PLUS umožňuje manuální nastavení polohy záhlaví. KOMFORT MAX PLUS k tomu přidává i možnost nastavení polohy zápatí.
Pro ještě pohodlnější manipulaci s polohami roštu je tu PREZYDENT komfort, který je polohovací v záhlaví i zápatí a ovládá se přes dálkový ovladač. Nosnost tohoto roštu je 120Kg.

Matrace
Pokud jste si vybrali rošt, zbývá už jen matrace. Stejně jako u roštů, i v případě matrací můžete mít jednu velkou, či dvě menší matrace. Výhodou však je, že většinu našich nabízených matrací dodáváme v rozměrech od 70x200 cm až po rozměr 200x200 cm. Na našem e-shopu naleznete matrace klasické, pružinové, jako je například oboustranná matrace ALJAŠKA, či GREGORIO. Pro kvalitní spánek však doporučujeme matrace využívající moderní technologie pro zdravý spánek. Důležitá je také tvrdost matrace.

matraceMezi středně tvrdé se řadí matrace AMARILLO se řadí mezi středně tvrdé. Je tvořena vrstvou vysoce elastické pěnou VISCOR. Výška matrace 19 cm. Pokud máte s partnerem stejné podmínky na tvrdost matrace, můžete využít naši nabídku Matrace CEZAR 1+1 zdarma. Jádro matrace tvoří kvalitní taštičky a vrstva termoelastické a latexové pěny, které zajistí dokonalou prodyšnost, elasticitu a pohodlí. 7-zónový systém taštičkových pružin zároveň zajistí ideální rozložení těla na matraci a skvělou oporu svalů a páteře. Je vhodná při bolestech zad a krční páteře.

Do kategorie středně tvrdé/tvrdé se řadí matrace DAKOTA jejíž jádro je tvořeno taštičkovými pružinami, z vrchu obložených vrstvou kokosu 1,5 cm a obalená polyuretanovou pěnou. Dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla díky sedmi zónám tvrdosti. Oboustranné matrace nabízejí možnost delší životnosti. Pokud vám po několika letech používání matrace příjde proleželá, stačí ji obrátit na druhou stranu a matraci ještě nějaký čas používat, aniž by vás bolela záda. mezi takové matrace patří matrace KANADA, jejíž jádro tvoří hustá síť taštičkových pružin ve vlastních pouzdrech, rozdělených do sedmi anatomických zón. Taškové jádro je kryté latexovou vrstvou, která zabezpečuje měkkost a zdola polyuretanová pěna pro pevnost. I matrace MAGNOLA umožňuje oboustranné používání. Je tvořena 3 cm vrstvou latexové pěny a kvalitními kapesními pružinami. 7 zón tvrdosti zajišťuje komfortní spánek. Tato matrace je též vhodná k postelím BoxSpring.


V případě zájmu o postel, či rám a matrace, neváhejte nás navštívit v naší kamenné prodejně, či nám zavolejte, nebo napište e-mail.

Budeme se na Vás těšit.
Váš tým Nábytek Polodna.

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard