HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Podle čeho si vybrat rozkládací pohovku vhodnou k trvalému spaní

Hlavním důvodem pořízení rozkládací pohovky je převážně funkčnost. Rozkládací pohovka může plnit buď příležitostnou funkcni - nocleh pro hosty. Určité typy pohovek jsou však uzpůsobené tak, aby mohly být využívané pro každodenní přespávání. Toto řešení využívají převážně obyvatelé malých prostor, pro které je každý m² vzácný.

Rozkládací pohovky jsou nejen praktické, ale také komfortní. Pokud jde o výběr rozkládací pohovky nebo jakéhokoliv jiného nábytku, je třeba se na nábytek podívat z více úhlů, od funkčních potřeb po estetické prvky.


Kvalitní matrace je základ

rozkládací sedačka

Stejně jako u klasických postelí, i u sedaček uzpůsobených spánku jsou klíčové matrace. Výběr správné matrace je nanejvýš důležitý. Pro kvalitní odpočinek je nutné mít matraci vysokou alespoň 12 - 15 cm.

Nejlepší na trhu jsou matrace z polyuretanové pěny a paměťové pěny. Polyuretanová pěna je vysoce univerzální materiál s několika výhodami: za prvé je šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje škodlivé látky; za druhé, je to vysoce odolný materiál, který správně nese tělesnou hmotnost; v neposlední řadě je důležité zmínit nízkou hmotnost, díky čemuž se s matracemi dobře manipuluje.

Paměťová pěna obsahuje inovativní technologii, která díky husté pěně na bázi polyuretanu umožňuje matraci „zapamatovat si tvar“ osoby, která ji používá. Díky tomu poskytuje vysoký komfort. Matrace z paměťové pěny jsou hypoalergenní, odolné vůči prachovým roztočům a jejich vlastnosti se v průběhu času mění jen velmi málo.

Z naší nabídky vám můžeme doporučit převážně sedačky ALFA, BETA a MADONA. U těchto modelů si můžete zvolit jeden z výše zmíněných matrací. Pohovky jsou díky tomu ideálním řešením pro trvalé spaní. Zaujmout by vás však mohlo například i křeslo, či sedací soupravu VERONICA, které je též vhodné k trvalému spaní.

 

rozkládací sedačkaManipulace se sedačkou musí být snadná

Pokud jde o technické vlastnosti rozkládacích pohovek, je zde ještě jeden aspekt, kterým se liší: mechanismus otevírání. Pohovka, která se promění v postel pomocí jednoduchého mechanismu je rozhodně výhodou. Bez ohledu na to, jak často se používá, rychle proměníte z pohovky postel a naopak. Tento aspekt silně ovlivňuje pohodlí každodenní manipulace.

Novinky našeho e-shopu, GREI a PICOLO vám umožní během krátké chvíle proměnit designový gauč v pohodlnost postel.

 

 

 

Pro potěchu těla, ale i oka
Design jistě patří mezi hlavní trojici faktorů, podle čeho vybírat. Rozkládací pohovka, jak otevřená pro použití jako postel, tak i zavřená pro použití jako pohovka, má velký vliv na dům, a proto musí být v dokonalé harmonii s okolním prostředím.

Na e-shopu Nábytek Polodna si můžete vybrat ze široké nabídky rozkládacích pohovek a gaučů. Vždy však vybírejte s ohledem na využití - jedná se o lůžko pro příležitostné hosty, či pro každodenní využití?

Rozkládací pohovky Calia Italia jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem estetickým a funkčním potřebám, a jsou ideální pro ty, kteří hledají tento druh produktu: moderní designová kolekce pohovek, která dokonale ladí se stylem vybavení domácnosti a nabízí jedinečný komfort při používání během dne i noci. ALFA, BETA a MADONA a VERONICA jsou toho důkazem.

sedačka   sedačka   sedačka

Pro příležitostné přespání návštěv není nutné vybírat sedačky s luxusními matracemi a postačí jednoduché řešení. takové nabízí například sedačka ASAN, OTA, JASMINA, TENUS, nebo nápaditá kožená sedačka IRYS 3. Zajímavým řešením mohou být také rozkládací křesla AZIA, JERRY a JIM.
Pokud rádi a často hostíte návštěvy, jistě oceníte vstřícnější možnosti. Podívejte se na žhavé novinky na e-shopu - kvalitní rozkládací sedací soupravy v nadčasovém minimalistickém designu jistě uspokojí i náročné zákazníky. BARDO, MACADAMIA a SUSANA nabízejí i vstřícný úložný prostor, například na přikrývky pro hosty.


Zaujala vás naše nabídka? Navštivte naší kamennou prodejnu na adrese Havlíčkova 58 v areálu bývalé Modety (ve dvoře) a vyberte si ideální rozkládací pohovku. Budeme se na Vás těšit.

Váš tým Nábytek Polodna.

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard