HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Novinky a trendy v sedacích soupravách

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava. Dala by se rovnou nazvat královnou místnosti, protože jí patří nejvíce místa a každý zajisté uzná, že i pozornosti.
 
Moderní sedací soupravy poskytují skutečný komfort

sedačka

Pokud se zrovna chystáte koupit novou sedací soupravu, tak je třeba se nejdříve rozmyslet, jak by měla vypadat a kolik jste ochotni jí propůjčit místa. Přece jenom se jedná o poměrně velkou plochu a také by neměla nijak v místnosti překážet. Na druhou stranu jetřeba počítat s tím, že pokud bude pohodlná a máte početnou rodinu, tak každý si bude chtít zabrat kousek místa. Naštěstí v dnešní době se vyrábí skutečně komfortní nábytek, a tak i ze sedacích souprav si vybere každý tu správnou.
 
Pojďte se podívat na nabídku novinek, které překvapí svým designem a funkčností.
  • Rohová verze sedací soupravy KOSTA nebo AVOLA vytváří velmi příjemný design. Přirozeně daleko důležitější je komfort, který poskytují polohovací podhlavníky a také nastavitelné provedení sedáku. Majitelé větších prostorů ocení její využití v podobě úložného prostoru a možnosti rozložení na lůžko. Kůže jim dodává svým způsobem eleganci. Není problém si sestavit sedačku na míru a podle potřeby si lze objednat pravý nebo levý roh.
  • Neobyčejný design vytváří sedací souprava ARTE, jejíž výplň je kombinace vysoce kvalitní HR PUR pěny a duální bonelovo – falistové pružiny. To je skutečně jedinečné posezení. Nechybí pohodlné podepření hlavy nebo podložení rukou. Zde vás  nezklame kvalitní čalounění a při objednání si lze vybrat odpovídající barvu. Také je možné se zaměřit na látky, WATER PROOF jsou ideální do rodin, kde jsou malé děti, protože jsou odolné proti rozlitým nápojům či vodě. Rovněž jsou PET FRIENDLY, naprosto vhodné pro domácí mazlíčky a to z důvodu, že se jedná o čistitelné potahové látky, tudíž AQUA CLEAN.
  • Moderní design a variabilitu programových sedacích souprav přináší, CHROME PROGRAM, kdy se dá sedací souprava v podstatě jakýmkoliv způsobem sestavit na míru. Nevýhodou může být to, že nemá úložný prostor, ale vzhledem k její velikosti a možnostem různých změn to většinou nijak netrápí.
  • Majitelé menších bytů si mohou bez obav pořídit VENNTO PROGRAM. I v tomto případě nezklame povrch, jelikož se používají inovativní postupy ve výrobě potahových látek, které se dají velmi snadno čistit a nevadí jim ani přítomnost domácích mazlíčků. Navíc je možnost si opět sestavit sedačku na míru, která bude vyhovovat prostorům.
Nové sedací soupravy přináší do rodin nejen skvělý moderní design, ale také pohodlné sezení, snadnou údržbu a dokonalý relax.
 
 
1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard