HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Kuchyň je základ domova

Už od pradávna byl oheň středem domova. Scházela se u něj tlupa, kmen, rodina, vařilo se na něm, poskytoval ochranu, světlo a teplo. S vývojem řemesel se otevřený oheň přesunul do ohnišť, pecí a kamen, ve kterých se pekl chléb a vařilo se jídlo v hrncích. Zhruba od 19. století se můžeme bavit o kuchyních jak je známe nyní. Tedy o kuchyňských linkách se sporákem, troubou a skříňkami. První kuchyňské linky byly pochopitelně s ohništěm na pevné palivo a voda se musela nosit ve vědru.

V současné době můžeme mít kuchyň plnou praktického vybavení, moderních technologií a na výběr je nespočet designů. Každý si tak může kuchyň přizpůsobit svým potřebám, vkusu a prostoru. Stále se však jedná o místo, kde se schází rodina /zvlášť pokud je kuchyň spojena s jídelnou), tvoří se tam jídlo, popíjí se víno… Zkrátka pokud vysloveně nedisponujete domácím krbem, jeho funkci stále plní kuchyň jakožto hlavní setkávací a tvořící místo domova.

 

Kdekoliv ji potřebujete


Kuchyň je taková stavebnice pro dospělé. Pokud jste ten typ, který si rád dělá věci sám, stačí když změříte prostor, poznamenáte odpad a rozvedenou elektřinu a do vyznačeného místa umístíte skříňky a spotřebiče. Pokud si na to sami netroufáte, můžete o tuto práci požádat odborníky.

Díky variabilitě můžete mít kuchyň například v malé chatce, v malém bytě, či můžete kuchyni věnovat tu největší místnost v domě. Pokud v létě trávíte čas zásadně venku, nic vám nebrání zařídit si rustikální kuchyňskou linku třeba i na terase. Je to pouze otázka vkusu a finančních možností. V dnešní době se však můžete vejít, i se spotřebiči, do 10 000 Kč.

 

Stačí si vybrat

kuchyň
Do malých prostor je třeba myslet na to, co je nejdůležitější. Tedy dřez, plotna alespoň na dva hrnce a případně i trouba, či mikrovlnná trouba. Lednice nemusí být nutně přímo součástí linky, tedy vestavěná, může stát samostatně a uvolnit tak prostor například pro skříňku na nádobí, či troubě. Pro takové účely jsou stvoření kuchyně MARIJA, IDEA, nebo FRUTTI.
Kreativitě se meze nekladou. Nezapomeňte, že v případě malé kuchyně můžete využít každý cm², skříňky a poličky tedy můžete umístit až ke stropu. Pro snadnou dostupnost pak poslouží schůdky :).

 

Do chat, chalup, do starších ale i moderních domů laděných do stylu provance se většinou hodí kuchyně v rustikálním stylu. Těmi jsou například TANJA, CAPRI, MARGARET 3, BORA, nebo již zmíněná FRUTTI. Ke kuchyním tohoto typu se hodí masivní nábytek, dekorace v podobě litinového nádobí a podobně.

Z kuchyní Polodna si vyberou i zastánci moderního designu, nových technologií a čistých linií. Efektní podsvícení, rozlehlé plochy ve vysokém lesku a použití kvalitních materiálů nabízí kuchyňské linky ROMA, LONDYN IV, MILANO V, nebo LONDYN II.
Dostatek pracovní plochy nabízí linky BORDO 1, ROSE a MALAGA III. Střední cestu pak přinášejí kuchyňské sestavy CHAMONIX, HOME 2 a ENGLAND.

Všechny linky si však můžete variabilně přizpůsobit Vašemu prostoru. Stačí si vyprat design a vhodně sestavit skříňky a kuchyň snů může být na světě.

Kuchyň Kuchyň 2 Kuchyň 3


Kuchyň není jen pracovní linka


Kuchyň je často spojena s jídelnou. Jídelní stůl a židle by měly sedět k designu kuchyně a utvářet tak jednotný koncept. V e-shopu Kuchyně Polodna si můžete vybrat jak z ucelených setů židlí a stolů. Můžete si také set židlí a stolů sestavit sami a vytvořit tak jedinečnou kombinaci.

V případě zájmu o kuchyňskou linku se na nás neváhejte obrátit. Můžete navštívit naši kamennou prodejnu, či zaslat poptávkový formulář. Rádi vám pomůžeme s výběrem i realizací.

Váš tým Nábytek Polodna

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard