HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Kožená sedací souprava je sázka na jistotu

Od sedací soupravy většina zákazníků očekává, že vydrží v jejich obýváku sloužit spoustu let. V případě kvalitní kožené soupravy toho lze opravdu dosáhnout. Kromě luxusního designu a vysoké kvality může sedačka z pravé kůže nabídnout také vysoký komfort, funkčnost a variabilitu.

Na trhu dnes najdeme nepřeberný výběr sedacích souprav, které se liší velikostí, tvarem, barvou, funkčností i použitým materiálem. Pravá kůže patří mezi dlouhodobě nejoblíbenější volbu pro sedací soupravy. Jedním z důvodů je nadčasový design. Pokud máte pocit, že se tento materiál do vašeho interiéru nehodí, projděte si nabídku kožených sedacích souprav. Zjistíte, že výběr tvarů a barev je opravdu široký, takže vám některý z modelů určitě padne do oka.

Ideální kožená sedačka pro vás

Mezi zákazníky se těší popularitě rohová kožená sedací souprava BALTIKA 3, která je věrná spíše klasickým tvarům. Přesto se hodí také do moderních interiérů, kde nabídne mimořádné pohodlí pro celou rodinu i případné návštěvy. Velmi stylový a moderní design přinese do vašeho obýváku rohová kožená sedací souprava BAZZALT 3. Skvěle se bude doplňovat s moderním nábytkem a doplňky. V případě, že od sedačky očekáváte nejvyšší funkčnost a variabilitu, bude se vám zamlouvat kožená sedací souprava SCANDY do U 1.

A jak je to s životností sedacích souprav z pravé kůže?

Při správné péči se vám kožená sedačka odmění dlouhou životností. Kůže uvedených sedaček je ošetřena impregnačním lakem tak, aby lépe odolala otěru či jinému poškození při běžném každodenním používání.

Design kožené sedačky navíc časem nezestárne. Ačkoliv se tedy pořizovací cena kvalitní kožené sedačky může zdát poměrně vysoká, z dlouhodobého hlediska se jedná o investici, která se vám vyplatí.

 

 

 

 

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard