HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Koupelnový nábytek v dekoru dřeva se postará o příjemnou atmosféru

Moderní nábytek do koupelny je dostupný v mnoha dekorech. Velmi oblíbenou volbou je dřevo, které se bude perfektně vyjímat i v koupelnách nejrůznějších stylů – třeba v kombinaci s černými nebo tmavě šedými prvky.koupelna

Dřevo není materiál, který by se v koupelnách objevoval příliš často. Hlavním důvodem je vysoká pořizovací cena dřevěného nábytku a také složitější údržba. Častěji se proto setkáte s dekorem, který dřevo imituje. Díky moderním materiálům a výrobním postupům mnohdy ani nepoznáte, že se nejedná o skutečné dřevo. Na výběr máte celou řadu dekorů, které můžete snadno kombinovat s obklady a dalším vybavením koupelny.

Proč dřevěný dekor do koupelny?

Dřevo většině lidem evokuje přírodu. Pomůže vytvořit příjemnou atmosféru a vyvolává pocit tepla, což je zrovna v koupelně mimořádně důležité. Dřevěný dekor se proto objevuje v koupelnách napříč styly. Může být buď dominantním prvkem, nebo doplňkem k jiným dekorům. Pokud přemýšlíte o vybavení koupelny v dekoru dřeva, přinášíme vám pár atraktivních tipů:

  • Harmonie. Jednoduchý, ale přitom velmi líbivý interiér přinese koupelnová sestava DEVAN. Dekor shetlandského dubu s vnitřními prostory v barvě grafitu vytváří perfektní kombinaci pro různé druhy interiérů.
     
  • Nadčasovost. Koupelnová sestava BROOKLIN dokazuje, že dřevěný dekor (konkrétně dub) a kov patří k sobě. Pokud máte rádi moderní interiéry s nádechem průmyslového designu, rozhodně vám tato sestava padne do oka.
     
  • Funkčnost. Už dávno neplatí, že co je funkční nemůže být hezké. Koupelnové sestavě BORNEA dominuje šedý dekor, který je doplněn o imitaci dubu. Samozřejmostí jsou takové prvky, jako je systém tlumeného zavírání.
     
  • Elegance. Koupelnám dlouhodobě dominuje bílá barva, ale co zkusit něco jiného? Sestava ARUSA vás přesvědčí o tom, že černá se do koupelny hodí. Především v kombinaci s dekorem dubu.

koupelna     koupelna 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard