HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Koupelna jak ze žurnálu

koupelna 

Koupelna je jedno z nejdůležitějších míst v domě, či bytě. Musíme se v ní cítit dobře, útulně a bezpečně. Současně jsou na ni, vzhledem k hygieně a velké vlhkosti, kladeny vysoké funkční nároky. Povětšinou je však koupelna malá místnost, do které se musí vejít veškeré sanitární vybavení, pračka a ještě nábytek na ukládání toaletních a čistících prostředků. Pojďme se společně podívat na současné trendy nábytku do koupelny.

Aby to ladilo
Nábytek do koupelny instalujeme až v momentě, kdy máme vymalováno, položené obklady a nainstalované sanitární zařízení. Tedy v momentě, kdy je dané rozvržení místnosti a je daná dominantní barevnost, kterou udávají obklady. Nábytek volíme takový, který bude zapadat do rozvržení místnosti, který bude plnit svou funkci a ještě podtrhne celkový design.

Pokud jste do své koupelny zvolili barevné, či jinak výrazné obklady, bude vhodné zvolit jednoduchý nábytek, který se svou barvou, či zpracováním nebude s obklady tlouct. Takovým nábytkem jsou například řady ATELIER, či VIENTO TERRA. Vhodný je ale i nábytek ve vysokém lesku, který se těší velké oblibě například i v kuchyních. Lesklý povrch je zajímavý a přitom se hodí ke všem barvám a povrchovým úpravám, tedy i ke dřevu, či modernímu betonu. Na e-shopu Nábytek Polodna nabízíme několik řad nábytku do koupelny ve vysokém lesku, jsou jimi například PORTOS, ARUBA, či BAHAMA, které má velmi zajímavé žíhané zpracování.

koupelna    koupelna

Inspirace přírodou
Pokud nejste zastánci stylu sklo-kov-beton-lesk, ale tíhnete spíš k přírodním materiálům a útulnému designu, budete se porozhlížet po poněkud jiném typu nábytku, než byl zmíněn výše. Do oka by vám mohl padnou tradičnější, avšak stále moderní nábytek z řad PIANO, CLASSIC, či nadčasové RETRO a FRESH z kvalitního masivu.

Většina zmíněných řad se vyrábí v několika barevných provedeních a dekorech. Některé řady také spojují oba přístupy, tedy moderní lesklý minimalismus s přírodními dekory. Takovou řadou je IBIZA v dekoru dub s kombinací lesklé bílé, nebo s moderní antracitovou. Zástupcem tohoto přístupu je i řada ARIA.

 

Dle potřeb a velikosti prostoru
Sami si zvolte a zkombinujte ideální skladbu nábytku. Veškeré řady nabízené v obchodě Nábytek Polodna se skládají z jednotlivých kusů nábytku a sami si můžete zvolit, jaké typy skříněk využijete. Řady jsou díky tomu benevolentní jak k prostorným koupelnám, tak i k malým prostorům tak akorát pro sprchový kout, umyvadlo a omezený počet kusů nábytku.

koupelna

Při výběru myslete i na to, že méně je někdy více. Pokud v koupelně nepotřebujete skladovat větší množství toaletních potřeb, ručníků, či čistících prostředků, zvolte takový počet skříněk, který nebude zbytečně zabírat každé volné místo v místnosti. Myslete i na to, že je potřeba mít odkládací místo na ručníky, či dostatečný prostor na utření se po koupeli. Při plánování rozvržení místnosti a instalaci nábytku je také důležité předejít rizikům vzniku plísní. Ty mohou vznikat například za nábytkem, za který zatéká nadměrné množství vody. Zamezíte tím předčasnému opotřebení nábytku a také nepříjemnostem v podobě již zmíněné plísně, které se budete těžko zbavovat.

 

 

Vámi vybrané produkty si můžete prohlédnout v našeho showroomu na adrese Havlíčkova 58 v areálu bývalé Modety (ve dvoře) mezi kruhovými objezdy. Rádi vám nábytek ukážeme, či nabídneme další alternativy při výběru barev a dekorů.

Budeme se těšit na vaši návštěvu
Váš tým Nábytek Polodna

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard