HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Kdo má židli bydlí

Nábytek Polodna - jídelní židle

Říká se, kdo má židli, bydlí. Ale jak vybrat tu pravou? Záleží na tom, na co ji budeme využívat. Jestli bude jen pro nás, pro naše děti nebo ji bude využívat celá rodina. I když se na první pohled zdá úkol: „Vybrat židli“ jako nejjednodušší na světě, nemusí to tak být.


DO JÍDELNY

Právě u židlí do jídelny je důležité myslet na to, že na ni často nebudeme sedět pouze my sami, ale vystřídá se na ni celá rodina či i návštěvy. V domácnosti, kde jsou malé děti, nás při výběru židlí do jídelny bude zajímat nejspíše to, aby byly praktické. „To znamená, aby byly lehké a dalo se tedy s nim snadno manipulovat a aby byly omyvatelné, protože nehoda při jídle se někdy stane i několikrát denně,“ říká Radek Polodna, majitel eshopu a kamenné prodejny Nábytek Polodna a pokračuje: „Ale nenechte se zmást, i takové židle můžou vypadat dobře, protože jsou k jejich výrobě jsou používány moderní materiály a díky ergonomickému tvaru jsou i pohodlné.“ Pro ty, kteří děti nemají nebo už mají v rodině teenagery, si mohou dovolit sáhnout i po více designových kouscích. Tím jsou například čalouněné židle v kombinaci s masivním dřevem, které dokáží jídelnu či jídelní kout příjemně zútulnit.

Nábytek Polodna - dětská židle


DO DĚTSKÉHO POKOJE

Vybírat dětskou židli, to je teprve věda, protože ji vybíráme přímo dítěti na míru. Dříve bylo mnohem těžší vybrat židli, která bude vhodná pro dítě a zároveň se mu bude líbit. Ale dnes se výrobci snaží tyto dříve neslučitelné aspekty spojit a vyrábí židle, které se dětem líbí a současně jsou pro ně vhodné i ze zdravotního hlediska. „Takže nyní není problém najít dětskou židli, která bude vypadat jako Medvídek Pú a současně bude vybavena kolečky, regulaci výšky sedáku a praktickými područkami,“ vysvětluje pan Polodna.


DO PRACOVNY

Pro ty, kteří tráví celé dny u počítače, je kvalitní pracovní židle velice důležitá. V tomto případě se často nemluví o kancelářské židli, ale přímo o kancelářském křesle. Kancelářské křeslo má mohutnou konstrukci a všelijaké vychytávky, aby při sedavé práci zajišťovalo co největší pohodlí. Pro zdravé sezení je důležité správné podepření těla, protože musí být zachováno fyziologické zakřivení páteře. To zajistí stabilní základna a speciálně tvarovaná opěrka zad. Kancelářským křeslům nemohou chybět loketní podpěrky, výška nastavení sedáku a standardem jsou i kolečka. 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard