HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Jak vzniká sedačka aneb od návrhu až po hotový produkt

Stejně jako každý člověk, i každý výrobek má svůj příběh, který se otiskne do finální podoby. Rádi bychom vám představili výrobní proces sedaček Calia Italia, které si u nás můžete zakoupit. Osobní přístup rodinné manufaktury zaručuje, že si sedačku téhle značky ihned zamilujete. 

Vše začíná na papíru
Každý nový model je pečlivě navržen designéry v Centro Studi Calia Italia,. Návrhu předchází pečlivá analýza nových trendů, přání a potřeb na různých trzích. Inspirace se rovněž získává na světových veletrzích designu, kterých se značka Calia Italia, sama účastní.

 

Kvalitní rám poskytuje stabilitu

Na základě technických specifikací dodaných z Centro Studi Calia Italia probíhá výroba základního rámu pohovky, nebo křesla. Dřevo a pěny jsou řezány a tvarovány tak, aby vytvořili nosnou konstrukci (rám), na který se napnou elastické popruhy. Ty tvoří podporu pro polstrování. Rám se pak postupně celý pokryje polstrovanými vrstvami, čímž se stává komple

 

Řezání a šití svrchního materiálu
Jedná se o velmi delikátní proces, který vyžaduje pečlivost. Řezání tkanin je zcela automatizované, aby byla zaručena co největší přesnost a efektivnost, zatímco řez kůže vyžaduje péči a pozornost, které lze dosáhnout pouze ručním řezáním. Jakmile je každá část potahu nařezána, jsou sešité k sobě přesně podle podrobného technického schématu - střihu. Můžete si být jisti, že pokud si pořídíte koženou sedačku Calia Italia, je kompletně vyhotovena ručně.
 

ilustrace    ilustrace    ilustrace

Montáž komponentů k sobě
Všechny komponenty, které budou dohromady tvořit hotový výrobek, musí být přesně sestaveny k sobě. Rám, polstrování, potahy, nožičky a případné mechanické a elektrické části. I tato fáze vyžaduje ruční práci.
 

Kontrola finálního produktu
Každý výrobek prochází přísnou kontrolou technika, aby bylo ověřeno, že odpovídá objednávce zákazníka a splňuje technické specifikace konstrukce. Rovněž musí být zachován standard kvality, kterou si značka zvolila jako vypovídající. Na trh se nesmí dostat žádný kus, který neodpovídá stanoveným předpokladům.
 

Balení 
Každá pohovka je “zabalená" včetně přiložené informační brožury, která doporučuje, jak používat a udržovat produkt. Každá položka je pak označena štítkem a uložena v našem automatizovaném skladu spolu s dokumentem, který umožňuje rozpoznat původ jednotlivých dílů prostřednictvím kódů. Automatizace procesu umožňuje přehled v jednotlivých zakázkách.
 

Doprava
Všechny výrobky Calia Italia jsou přepravovány s maximální péčí kamionem nebo po moři ve speciálních kontejnerech. Nakládky jsou optimalizovány a zabezpečeny tak, aby se dostaly k zákazníkům kdekoliv na světě v perfektním stavu. 
 

Všechny sedací soupravy, sedačky, křesla, taburety a doplňky, které vám nabízíme na našem e-shopu calia.cz (italskesedacky.eu) prošly přesně tímto popsaným procesem. Spolu s výběrem těch nejkvalitnějších materiálu to dělá z každého kusu originál a kvalitní kus nábytku, který se jistě zamilujete.

Máte zájem o sedačku Calia Italia? Neváhejte navštívit náš e-shop.

Váš tým Nábytek Polodna

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard