HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Zrcadlo řekni mi...

zrcadlová skříňkaV jedné známé pohádce se zlá královna ptá zrcadla: "Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je v zemi zdejší, nejhezčí a nejkrásnější?" A zrcadlo odpoví: „Ty má paní, jsi v zemi zdejší ta nejhezčí a nejkrásnější.“ … Kdo by občas nechtěl mít takové zrcadlo doma, které by mu alespoň jednou za čas zvedlo sebevědomí.


ZRCADLO, KAM SE PODÍVÁŠ

„My taková zrcadla bohužel nemáme, ale nabízíme spoustu dalších, díky kterým si můžete připadat jako v pohádce,“ přibližuje pan Radek Polodna, majitel kamenné prodejny a eshopu Nábytek Polodna. Zrcadla jsou součástí snad všech domácností. Zpravidla nemáme v bytě či domě jen jedno, ale hned několik. Koupelna bez zrcadla snad neexistuje, v předsíni ho objevíme také často, dále jej nacházíme v ložnici a v neposlední řadě můžou být i obývacím pokoji. Takže když to tak spočítáme, tak do domácnosti potřebujeme až čtyři zrcadla. Zrcadla dokáží v interiéru vytvořit zvláštní atmosféru – prostor dokáží zvětšit, nebo přivést do místnosti světlo.


V KOUPELNĚ

Zrcadlo do koupelny nevybíráme pouze podle vzhledu, ale máme na ně také další požadavky - například aby bylo doplněno osvětlením či poličkami. Tzv. zrcadlové skříňky jsou nejen praktické, ale i dobře vypadají. Výrobci se snaží zrcadlové skříňky vyrábět v moderním a nadčasovém designu, a nejen díky tomu se stanou nezbytnou součástí koupelny. Své místo v koupelnách mají především proto, že se do ni skryjí všechny koupelnové drobnosti. Zpravidla jsou vyrobeny z lamino desek, které jsou vhodné do vlhkého prostředí, proto nám taková koupelnová skříňka může sloužit mnoho let.

Nábytek Polodna - Zrcadlo do obývacího pokojeV LOŽNICI

Do ložnice mnohdy pořizujeme zrcadlo, abychom se na sebe mohli podívat, jak nám sluší to, co jsme si zrovna oblékli. Kdo má v ložnici nedostatek místa, skvělým řešením je zrcadlo zabudované na dvířkách skříně nebo pokud máme dveře bez skleněné výplně, můžeme zrcadlo dát i tam. V současné době jsou velmi moderní stojací zrcadla v dřevěném rámu. „Kdo má v ložnici malý volný koutek, je možné ho vyplnit právě tímto typem zrcadla, které se pak stane výrazným estetickým doplňkem místnosti,“ radí pan Polodna. Zrcadla v předsíni jsou také zcela běžná, přece se na sebe musíme ještě podívat, než odejdeme z domu. Pokud máme v předsíni místo, často tam máme nějakou skříňku, věšáky, botník a samozřejmě zrcadlo. Může být samostatné nebo součástí předsíňové stěny.

V OBÝVÁKU

A posledním místem, kde v domácnosti zrcadla nacházíme, je obývací pokoj. Je to sice méně časté umístění, ale proč ne. „V naší nabídce máme zrcadla, která jsou součástí nějaké nábytkové sestavy. Můžeme tedy mít nábytkovou sestavu v určitém dekoru a k tomu i zrcadlo. Vypadá to přinejmenším velmi zajímavě a jednotný styl obývacím pokojům sluší,“ dodává pan Polodna.

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard