HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

U jednoho stolu

Nábytek Polodna - jídelní stůl a židle Kuchyň a samozřejmě i jídelna jsou často nazývány srdcem celé domácnosti. Je to místo, kde se schází celá rodina. I když se doma míjíme, v kuchyni se zaručeně vždy potkáte. A úplně nejlepší je, když se sejdeme u jednoho stolu.

Pokud jste se rozhodli koupit nový jídelní stůl a židle, věřte, že je to správné rozhodnutí. Nový jídelní stůl a židle jsou vždy vítanou změnou v každé domácnosti. Jak je všeobecně známo, příjemné prostředí podporuje chuť k jídlu, a tím umocňuje zážitky ze společně strávených chvil.

Než začneme s výběrem nového nábytku do jídelny, musíme si položit otázku, kolik se nás u stolu pravidelně schází. Buď můžeme koupit přímo jídelní set, nebo stůl a židle samostatně. „Jídelní sety prodáváme se sudým počtem židlí. Takový klasický počet jsou dvě nebo čtyři, ale pro velké rodiny máme i jídelní sety se šesti židlemi,“ říká pana Radek Polodna, majitel kamenné prodejny a eshopu s nábytkem – Nábytek Polodna a pokračuje: „Na jídelních setech naše zákazníky zaujme to, že k sobě stůl i židle perfektně ladí. Při výrobě jsou u nich použity stejné materiály a barvy, takže výsledek je pak velmi líbivý.“ 

Nábytek Polodna - dřevěný stůl a dřevěné židleKdyž už jsme si určili, jak velký stůl a kolik židlí potřebujeme. Nastupuje další otázka, kterou je nutné zodpovědět. Jaký materiál stolu a židlí je pro nás ten pravý? Máme rádi pohodlí a polstrované židle jsou pro nás jasná volba? Nebo máme doma malé děti a představa častého složitého čištění není pro nás zrovna ta nejlepší? Máme rádi moderní materiály jako je lakovaná ocel nebo si jídelnu bez masivního dřeva neumíme představit?

„Výběr je opravdu velmi individuální,“ potvrzuje pan Polodna a dodává: „Někteří zákazníci mají hned jasno a ví, že do jejich interiéru nejlépe padne - například moderní stůl, který je vyroben v kombinaci lakované desky s retro designovou podnoží z masivu a někteří tak úplně jistí nejsou. Téměř vždy existuje nějaká alternativa - například pro ty, kteří nechtějí se starat o látkové potahy, tak těm se může zalíbit ekokůže. Vždy rádi poradíme.“

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard