HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Jak si zařídit domácí pracovnu

Zeptali jsme se, bez čeho si svoji pracovnu neumíte představit?

Když jsme začali připravovat tenhle článek, řekli jsme si, že nejlíp uděláme, když se zeptáme těch nejpovolanějších. Běžných lidí, kteří pracují doma. A tak jsme na sociální síti položili do éteru otázku:kancelářská sestava SVEN

Jak máte zařízenou domácí pracovnu?

Ozvaly se různé hlasy. Dokonce i jeden ředitel vesmíru. Naštěstí však bylo víc těch, kteří vzali +téma poctivě a vážně, a rádi se podělili o to, jak vypadá jejich pracovní kout. Třeba paní Kristýna podnikající v dopravě má svoji kancelář zařízenou v patře rodinného domu. Pokud zrovna „nelítá“ po schůzkách, potřebuje pořádný psací stůl, na kterém si může rozložit spoustu papírů. Do správné pracovní pohody ji dostane kvalitní káva a její kočky.

Programátor Luboš prozradil, že když se potřebuje soustředit a neodbíhat od práce, je jeho věrným pomocníkem dobrá kancelářská židle, která ho usadí a hned tak od práce nepustí. Na práci klidnějšího rázu využívá houpací křeslo, to mu totiž pomáhá při nápadech a přemýšlení, a navozuje mu tu správnou pohodu. Ale i Luboš ve své odpovědi na závěr poznamenal, že jeho pracovnu obývá kočka, bez které si to tam už vůbec nedovede představit.

Asistentka výrobní společnosti Soňa má to štěstí, že jí její zaměstnavatel umožňuje homeoffice a svoji pracovnu má jako součást obývacího pokoje. Aby od sebe prostor opticky rozdělila, vyřešila to stylově i prakticky. Větší sedací rohovou soupravou, za níž už následuje pracovní stůl a policová skříňka. Ta je uzavřená, aby papíry a kancelářská technika nerušily pohledově jinak běžný rodinný obývák.

Moderní kancelář s dostatkem úložného prostoru vykouzlíte třeba s naší řadou DOLI
Moderní kancelář s dostatkem úložného prostoru vykouzlíte třeba s naší řadou DOLI

 

… a takhle bychom mohli pokračovat. Když ale všechny odpovědi, kterých se nám dostalo, shrneme, tak to hlavní, co nesmí v útulné domácí pracovně chybět je křeslo nebo pohovka, stůl a kočka.

Kočky u nás na prodejně zatím ještě nevedeme, ale s ostatním nábytkem do pracovny můžeme docela dobře posloužit.

Kancelářské křeslo CARLOS nejen pro náročného managera


Je pracovna místem, kam se chcete občas zavřít, anebo to bude pracovna na úrovni?

Vždycky je dobré dopředu zvážit, jaký režim bude ve vaší pracovně panovat. Budete tam celý den? Je to zároveň místo, kam se rádi schováte před světem? Pracujete většinou až po večerech? Budete do pracovny zvát klienty a jiné hosty? Tohle všechno by se v tom všem mělo odrazit.

Jak zařídíte pracovnu, která bude zároveň místem, kde chcete relaxovat. Zavřít se. Přemýšlet. Utéct a být sami. Protože i od toho pracovny jsou. Takový interiér vám dovolí hodně osobního pojetí, rodinné fotky, oblíbené věci, vzpomínky. Když však zařizujete pracovnu, v níž se budete setkávat jen s lidmi, s nimiž vás pojí pouze práce, běžte na to jinak. Útulně, ale seriózně. Neutrálně. Pohodlně, ale zase ne tak, aby se vám cizí hosté chtěli povalovat na vaší oblíbené pohovce. Jinak bude vypadat pracovna, které vládne žena, pánská domácí kancelář může nahrazovat dřívější pánský salónek. A chcete-li být styloví, volte luxusnější, třeba i kožený nábytek. To vše dodá tu správnou atmosféru.

Možností je spoustu, podobně jako je hodně inspirace, takže i z malinkého koutu u vás doma můžete mít pracovnu, které nebude chybět vůbec nic. Přijďte se k nám poradit, nebo napište.

 


Kancelářské křeslo CARLOS nejen pro náročného managera

 
1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard