HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Home office

Zřízení domácí kanceláře je nyní velmi běžnou praxí mezi těmi, kteří mají kreativní a nezávislá povolání, kteří nutně nepotřebují zvlášť velké prostory nebo aby denně přivítali zákazníky. Na Home office přechází v současné situaci stále více zaměstnanců a je proto potřeba se na tuto situaci náležitě připravit vhodným vybavením domácí kanceláře.

1. Definujte si doma kancelářské prostorykancelář

V závislosti na práci, kterou provádíte z domova, budete nejprve muset definovat velikost prostoru, který budete potřebovat pro dokumenty a technické vybavení, které budete pro svou práci potřebovat. Počítače, tiskárny, skenery, plotry....hodně záleží na druhu práce, kterou děláte z domova. Ať už se jedná o psaní, analytiku, design, poradenství nebo marketing, vaše domácí
kancelář
by měla být umístěna v klidné oblasti, daleko od rozptýlení a domácích prací. Na usazení případných hostů se vám budou hodit kancelářské pohovky.

2. Pořiďte si ergonomomický nábytek

Aby se zabránilo nepříjemným bolestem zad a kloubů, bude vhodné zvolit nábytek s nastavitelnou výškou, aby bylo možné ve všech fázích práce udržovat správné držení těla. Dávejte pozor, abyste upřednostňovali kancelářské židle, která vás sledují ve vašich pohybech, případně je během dne střídejte s gymnastickým míčem, který udrží svaly nohou a pánve aktivované. Stejně jako správně vybraná kancelářská židle, je potřeba vybrat i vhodný stůl.
Mnoho času vám ušetří zakoupení vhodné nábytkové sestavy. Hodit se vám bude jistě skříň nebo komoda pro ukládání dokumentů, již zmíněná židle s vhodným opěradlem a područkami a také například relaxační křeslo.

3. Zpříjemněte si pracovní prostředíkancelář

Jedním z prvních prvků, na které byste měli myslet při zdobení místnosti nebo stěny, z níž bude vaše pracovní stanice, je barva. Doporučujeme vyhnout se příliš tmavým barvám a zvolit světlé
barvy, které prostředí zpříjemní. Na druhou stranu podle chromoterapie mohou barvy změnit vaši náladu, takže je důležité vědět, jak si je vybrat na základě vašeho typu aktivity.

Rovněž můžete zavěsit obrázky na zeď a pokud možno ozdobte místnost rostlinami. Rostliny kromě zkrášlení prostředí osvěžují a čistí vzduch a pomáhají snižovat stres.

 

 

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard