HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Blog Nábytek Polodna

Kuchyň je středobod domova

Kuchyň

Už od pradávna byl oheň středem domova. Scházela se u něj tlupa, kmen, rodina, vařilo se na něm, poskytoval ochranu, světlo a teplo. S vývojem řemesel se otevřený oheň přesunul do ohnišť, pecí a kamen, ve kterých se pekl chléb a vařilo se jídlo. V současné době můžeme mít kuchyň plnou praktického vybavení, moderních technologií a na výběr je nespočet designů.

 

 

 


Spánek jako základ zdravého životního stylu
 

Postel

Vydatný spánek je velice důležitý pro zvládání každodenních povinností. Je to čas věnovaný odpočinku pro tělo i mysl, kteří jsou každý den zaměstnaní prací, starostí o rodinu, či plněním školních povinností. Mnoho fyzických a psychických potíží je způsobeno nedostatkem spánku. Tento fakt není radno podceňovat. Proto i výběr správné matrace, či postele vyžaduje dostatečnou péči, aby jste se ráno nebudili rozlámaní.


Koupelna jak ze žurnálu
 

Skříně

Koupelna je jedno z nejdůležitějších míst v domě, či bytě. Musíme se v ní cítit dobře, útulně a bezpečně. Současně jsou na ni, vzhledem k hygieně a velké vlhkosti, kladeny vysoké funkční nároky. Povětšinou je však koupelna malá místnost, do které se musí vejít veškeré sanitární vybavení, pračka a ještě nábytek na ukládání toaletních a čistících prostředků. Pojďme se společně podívat na současné trendy nábytku do koupelny.

 


Luxusní design a kvalitní zpracování. To jsou italské sedačky značky CALIA ITALIA.
 

Pohovka 3

Kupujete sedací soupravu, gauč či křeslo na pár let, či chcete aby s vámi tento kus nábytku prožil delší období? To je jedna z prvních úvah při výběru gauče a otázek s tím spojenými - jaký bude rozpočet, jakou cestou se vydat v přístupu k designu apod. Pokud se bojíte investovat do sedačky větší rozpočet z toho důvodu, že by se vám mohla přestat brzy líbit, nepropadejte panice.

 


1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Platební brána ComGate VISA Mastercard