HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Blog nábytek Polodna

Pracovní nábytek pro školáka - podle čeho vybírat
 

Máte doma zvídavého školáka, budoucího malíře, nebo konstruktéra modelů? Dopřejte mu vhodný pracovní prostor, který bude vybízet k tvorbě. I když se to může zdát jako banalita, při výběru pracovní židle a stolu musíme dbát na spoustu vlastností, které musí splňovat. Podívejme se společně na možnosti, podle čeho vybírat dětský stůl a židli.

 

 

Spolupracujeme s interiérovým studiem BD Interiéry
 

Chystáte se zařídit nový byt, či dům, nebo vás již nebaví dívat se na staré vybavení? Někteří mají vzorený cit pro práci s interiérem. Jiní tápou a neví si rady. POkud patříte k těm, kteří chtějí mít svůj domov zařízený funkčně a vkusně, ale nevíte jak realizaci pojmout, či nemáte čas probírat se nekonečnou nabídkou zboží, je tento článek pro vás.

 

 

Vánoční trendy v interiéru
 

Vánoční svátky klepou na dveře. Toto období s sebou přináší nespočet módních trendů, které směrují například i k bytovému designu. Co je letos v módě a jak si můžete ozvláštnit vánoční atmosféru si ukážeme v novém článku.


 
 

 

Proč si mám koupit nábytek u Polodny?

PROČ SI MÁM KOUPIT NÁBYTEK U POLODNY?

Když zadáte na internetu „e-shop s nábytkem“, jen Google vám najde téměř 11 000 000 odkazů. Opravdu jedenáct milionů, v žádné nule navíc jsme se nesekli. A tak se vůbec nedivíme, že se zákazník může lehce ztrácet. Padají otázky, proč tam a ne tady…


 
 

 

Jak vybrat sedačku - dobré rady přímo od bytové designérky
 

Jak vybírat sedačku – dobré rady přímo od bytové designérky

Sedací souprava s námi chvíli bude. Zažije naše radosti i starosti, vyhraná sportovní utkání i odpočinek u dobrého filmu. Budou na ní dovádět vaše děti. Posedíte na ní s partou přátel, anebo častokrát přespí babička. Budete na ní jen tak ležet, snít a plánovat budoucnost. To je jen zlomek situací, který napovídá, že nákup nové pohovky dopředu dobře promyslete.


 
 

 

Jak si zařídit domácí pracovnu
 

Je pracovna místem, kam se chcete občas zavřít, anebo to bude pracovna na úrovni?

Vždycky je dobré dopředu zvážit, jaký režim bude ve vaší pracovně panovat. Budete tam celý den? Je to zároveň místo, kam se rádi schováte před světem? Pracujete většinou až po večerech? Budete do pracovny zvát klienty a jiné hosty? Tohle všechno by se v tom všem mělo odrazit.


 
 

 

 

Proč se muž a žena při výběru nové sedačky zaručeně pohádají?
 

Než se z těch všech informací posadíte na zadek, musíte mít nejdřív na co. Na sedačku nebo gauč. Na pohovku, lenošku, otoman. Zkrátka a dobře, vítejte v obýváku, který se chystáte zařizovat, a kde má vždycky kralovat nějaké přívětivé místo. Kde spolu žijete, odpočíváte, kde si hovíte. Kde si dáváte dvacet po obědě. Protože zrovna dnes jste měli fakt dobrý vepřoknedlozelo.
 
 

 

 

Mějte na chatě novou hezkou kuchyň. Jde to i do 5 000 Kč. 
 

Jakmile to práce a přezuté gumy dovolí, balíte saky paky a jedete. Na chatu, chalupu, někam na „vejminek“. A kromě toho, že tam budete kutit, odpočívat a zahradničit, musíte také něco vařit. Prázdný žaludek dokáže pokazit náladu úplně všude. Tak se vás chceme rovnou zeptat: jak je na tom vaše „druhá“ kuchyň, kde vaříte přes léto?

 

 


Zrcadlo řekni mi...

V jedné známé pohádce se zlá královna ptá zrcadla: "Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je v zemi zdejší, nejhezčí a nejkrásnější?" A zrcadlo odpoví: „Ty má paní, jsi v zemi zdejší ta nejhezčí a nejkrásnější.“

… Kdo by občas nechtěl mít takové zrcadlo doma, které by mu alespoň jednou za čas zvedlo sebevědomí. 

 
 

 


1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 775 904 089
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 775 904 089
email: info@nabytekpolodna.cz