HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Blog Nábytek Polodna

Koupelna jak ze žurnálu
 

Koupelna je jedno z nejdůležitějších míst v domě, či bytě. Musíme se v ní cítit dobře, útulně a bezpečně. Současně jsou na ni, vzhledem k hygieně a velké vlhkosti, kladeny vysoké funkční nároky. Povětšinou je však koupelna malá místnost, do které se musí vejít veškeré sanitární vybavení, pračka a ještě nábytek na ukládání toaletních a čistících prostředků. Pojďme se společně podívat na současné trendy nábytku do koupelny.

 


Luxusní design a kvalitní zpracování. To jsou italské sedačky značky CALIA ITALIA.
 

Kupujete sedací soupravu, gauč či křeslo na pár let, či chcete aby s vámi tento kus nábytku prožil delší období? To je jedna z prvních úvah při výběru gauče a otázek s tím spojenými - jaký bude rozpočet, jakou cestou se vydat v přístupu k designu apod. Pokud se bojíte investovat do sedačky větší rozpočet z toho důvodu, že by se vám mohla přestat brzy líbit, nepropadejte panice.

 


Oblečte svou šatnu do nového kabátu
 

Jaro klepe na dveře a s ním i potřeba vpustit si do domu svěží vítr. Dle jarních pranostik hospodyňky čistily světnice, přes práh vymetaly zimu z domu, muži čistili komíny a otevírala se okna, ve kterých se vyjímaly jarní květinové a velikonoční dekorace. Ikdyž v dnešní době komíny čistit většinou nemusíme, můžeme si udělat pořádek například v šatně. Zimní oblečení vyměnit za letní, vyřadit vše, co má již nejlepší období za sebou, nebo k očistě prostoru můžete přistoupit radikálnějším způsobem a pořídit novou skříň.

 


Pracovní nábytek pro školáka - podle čeho vybírat
 

Máte doma zvídavého školáka, budoucího malíře, nebo konstruktéra modelů? Dopřejte mu vhodný pracovní prostor, který bude vybízet k tvorbě. I když se to může zdát jako banalita, při výběru pracovní židle a stolu musíme dbát na spoustu vlastností, které musí splňovat. Podívejme se společně na možnosti, podle čeho vybírat dětský stůl a židli.

 

 

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Italské sedačky
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 775 904 089
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 775 904 089
email: info@nabytekpolodna.cz